اردبیل
جستجو:
 
علاقه به مقام و ثروت سبب رشد نفاق در قلب خواهد شد ، همان طور كه آب باران سبب رشد گیاهان می باشد. پیامبر اعظمEnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
جلسه مدیرکل دیوان محاسبات استان با مسئولان برخی از دستگاه های اجرایی استان
1399/03/25
به منظور بررسی مشکلات منطقه شاهرود(کلور) شهرستان خلخال و اتخاذ تصمیمات لازم در جهت حل مشکلات اهالی و کمک به توسعه و پیشرفت شهر کلور، جلسه ای با حضور مدیرکل، معاون فنی و امور حسابرسی، ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، مدیران کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، جهاد کشاورزی و دفتر امور شهری و شوراهای استانداری استان، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان، معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل، فرماندار شهرستان خلخال، امام جمعه و شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و بخشدار شهر کلور در محل سالن اجتماعات شهرداری کلور برگزار گردید.
 
در این جلسه، امام جمعه شهر کلور و اعضای شورای اسلامی شهر با ارائه گزارشی از مشکلات و معضلات شهری و مطالبات مردمی و ضمن ابراز نگرانی از مهاجرت اهالی، بر بازنگری طرح جامع شهری و نگاه تخصصی به شهر کلور به عنوان باغ شهر و همچنین بر تکمیل پروژه سد های معیشتی و آب بندان منطقه تاکید نمود.
در ادامه، آقای اسحاقی مدیرکل دیوان محاسبات استان اردبیل با بیان اینکه مردم به مسئولین اعتماد نمودند و مسئولین نیز در قبال مردم مسئولیت دارند تا در چارچوب شرح وظایف خود به نحو احسن عمل نمایند، بر رعایت نظم و انضباط به عنوان مهمترین عنصر توسعه پایدار تاکید کرد. ایشان سپس بیان داشت که بر اساس بررسی هایی که ما بر فرآیند و آثار تصمیمات مدیران در منطقه انجام دادیم و همچنین با توجه به گله مندی های مردم مشخص گردید که آثار تصمیمات در این منطقه مطلوب نبوده و جا دارد که مسئولین در احقاق حقوق مردم و در جهت محرومیت زدایی منطقه تلاش بیشتری از خود نشان بدهند و نیازهای منطقه را اولویت بندی و بر اساس اولویت ها هزینه نمایند.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۹ يکشنبه ۲۲ تير
ورود به ایمیل اختصاصی
ورود اعضا
نظرسنجی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/