اردبیل
جستجو:
 
علاقه به مقام و ثروت سبب رشد نفاق در قلب خواهد شد ، همان طور كه آب باران سبب رشد گیاهان می باشد. پیامبر اعظمEnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
برگزاری جلسه تعاملی دیوان محاسبات استان با برخی از دستگاه های اجرایی
1399/02/30
جلسه تعاملی نحوه اجرای مفاد بند(ب) ماده(36) قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه در خصوص عوارض حاصل از چشمه های آب معدنی و درمانی با حضور معاون امور عمرانی و مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اردبیل، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل و معاون برنامه ریزی و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل در محل سالن اجتماعات دیوان محاسبات استان برگزار گردید. در ابتدای جلسه، آقای اسحاقی مدیرکل دیوان محاسبات استان اردبیل ضمن تشریح موضوع و انتقاد از عدم اجرای حکم قانونی یاد شده از سال 1396، بر وظایف شورای برنامه ریزی و توسعه استان و کمیته های برنامه ریزی شهرستان ها در تصویب عوارض مذکور تاکید نمود. در پایان جلسه مقرر گردید که تصمیمات متخذه در این جلسه، مبنای مصوبه شورای برنامه ریزی و توسعه استان در خصوص اجرایی نمودن مفاد بند(ب) ماده(36) قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه باشد.
همچنین در ادامه این جلسه که با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان و ذیحساب طرح های تملک دارایی های سرمایه ای شرکت یاد شده برگزار گردید، مشکلات مربوط به شرکت های پیمانکاری نگهداری و بهره برداری از تاسیسات شبکه ها و خطوط انتقال آب روستایی(آبداران ) مطرح و مقرر گردید که شرکت آب و فاضلاب روستایی نسبت به برآورد دقیق هزینه اقدام و مراتب را جهت بررسی در جلسات آتی مستنداً اعلام نماید.
 
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۵ خرداد
ورود به ایمیل اختصاصی
ورود اعضا
نظرسنجی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/