اردبیل
جستجو:
 
علاقه به مقام و ثروت سبب رشد نفاق در قلب خواهد شد ، همان طور كه آب باران سبب رشد گیاهان می باشد. پیامبر اعظمEnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
دیدار استاندار اردبیل با مدیرکل دیوان محاسبات استان
1398/11/28
استاندار اردبیل با حضور در محل دیوان محاسبات استان در جلسه شورای معاونین دیوان محاسبات استان شرکت نمود. در ابتدای این جلسه، آقای اسحاقی مدیرکل دیوان محاسبات استان ضمن قدردانی از حضور ایشان، هدف از برگزاری این جلسه را کنار هم قراردادن نظارت و اجرا عنوان نمود و بیان داشت که اساس و بنیان پیشرفت و توسعه بر پایه نظم و انضباط استوار است و دیوان محاسبات نیز با انجام وظایف و اهداف خود می خواهد نظم و انضبط مالی را در دستگاه های اجرایی و در مراحل اجرای بودجه رصد نماید. ایشان در پایان سخنان خود ضمن احصاء مشکلات موجود در برخی از دستگاه های اجرایی در زمینه مصرف اعتبارات، از استاندار خواست که در ارزیابی عملکرد سالانه دستگاه های اجرایی و رتبه بندی آنها در جشنواره های مختلف نظر دیوان محاسبات را نیز اخذ و مدنظر قرار دهد.
در ادامه جلسه، مدیران حسابرسی دیوان محاسبات استان اردبیل مشکلات و دغدغه های مربوط به حوزه های نظارتی خود را بیان کردند. سپس آقای مهندس بهنام جو استاندار اردبیل ضمن ابراز خوشحالی از حضور خویش در جمع کارکنان دیوان محاسبات استان، بیان داشت که مجموعه دیوان محاسبات با دید بلند وظایف و کارهای خود را انجام می دهند و در دستگاه های اجرایی صرفاً تخلفات را نمی بینند و با راهنمایی های به موقع خود زمینه بروز تخلفات را کاهش می دهند که این یکی از نقاط قوت دیوان محاسبات به شمار می آید.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۹ جمعه ۱۵ فروردين
ورود به ایمیل اختصاصی
ورود اعضا
نظرسنجی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/