اردبیل
جستجو:
 
علاقه به مقام و ثروت سبب رشد نفاق در قلب خواهد شد ، همان طور كه آب باران سبب رشد گیاهان می باشد. پیامبر اعظمEnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
دیدار معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه با کارکنان دیوان محاسبات استان اردبیل
1398/04/17

آقای عمرانی معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه با همراهی آقای شمس مدیرکل هماهنگی استان ها در سفر به شهر اردبیل با کارکنان دیوان محاسبات این استان دیدار و گفتگو نمود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این جلسه آقای عمرانی با اشاره به حساسیت شغلی کارکنان دیوان محاسبات و ضمن تاکید بر همکاری کلیه کارکنان دیوان برای رسیدن به فهم مشترک در راستای پیشبرد اهداف عالیه دیوان محاسبات، بیان داشت: دیوان محاسبات به سویی حرکت می کند که ارزیابی همکاران براساس عملکرد آنها باشد.ایشان در ادامه افزود: مدیرکل دیوان محاسبات استان علاوه بر مدیریت بر کارکنان بایستی در مجموعه استان هم اقتدار دیوان را نشان بدهد که لازمه آن همکاری کلیه کارکنان و تقویت جایگاه مدیریت است.
در ادامه، آقای اسحاقی سرپرست جدید دیوان محاسبات استان اردبیل ضمن تشکر از اعتماد آقای دکتر عادل آذر و همچنین پشتیبانی آقای عمرانی و آقای شمس، محوریت فعالیت خویش را صیانت از نیروی انسانی عنوان نمود و بر عملکرد همکاران بر اساس اخلاق و رفتار حرفه ای تاکید کرد.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۹ يکشنبه ۲۲ تير
ورود به ایمیل اختصاصی
ورود اعضا
نظرسنجی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/