اردبیل
جستجو:
 
علاقه به مقام و ثروت سبب رشد نفاق در قلب خواهد شد ، همان طور كه آب باران سبب رشد گیاهان می باشد. پیامبر اعظمEnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
برگزاری دوره آموزشی قوانین و مقررات مالی و محاسباتی با رویکرد پاسخ به ابهامات
1397/05/24

دوره آموزش تحلیلی – کاربردی «قوانین و مقررات مالی و محاسباتی با رویکرد پاسخ به ابهامات» برای مسئولین دستگاه های اجرایی استان در سالن فرهنگی- هنری فدک اردبیل برگزار گردید. در این دوره آموزشی که با استقبال گسترده مدیران کل، فرمانداران، شهرداران، معاونین اجرایی و پشتیبانی، ذیحسابان و مسئولین امور مالی دستگاه های اجرایی استان با حضور بیش از 430 نفر شرکت کننده همراه بود، آقای اوریا مدیرکل دیوان محاسبات استان اردبیل هدف از اجرای دوره را تحقق شعارمحوری دیوان محاسبات کشور مبنی بر «نظارت مستمر پیشگیرانه، هدایت گرانه و مقتدرانه» دانست و بیان داشت که آشنایی مدیران با قوانین و مقررات سبب خواهد شد که تصمیم گیری های آنها دقیق و منطبق بر قوانین باشد و این امر تخلفات احتمالی را کاهش خواهد داد.
در ادامه برنامه، آقای مهندس بهنام جو استاندار اردبیل ضمن تقدیر از عوامل برگزار کننده دوره آموزشی، از دستگاه های اجرایی درخواست کردکه با توجه به شرایط اقتصادی فعلی کشور، در مصرف اعتبارات صرفه جویی کنند و بر هزینه کرد اعتبارات در موعد مقرر و با رعایت قوانین و مقررات تاکید نمود. ایشان در ادامه سخنان خویش از تعامل و همکاری دیوان محاسبات استان با دستگاه های اجرایی قدردانی نموده و این امر را باعث کاهش تخلفات در سطح استان عنوان کرد. سپس رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ضمن ارائه گزارشی از آمار دوره های آموزشی برگزار شده در سال 96 و 5 ماهه سال 97، به مدیران دستگاه های اجرایی توصیه نمود که آموزش کارکنان زیرمجموعه خود را جدی بگیرند و این آموزش ها را در ارتقاء و انتصاب آنها لحاظ نمایند.
در ادامه برنامه، آقای زیباکردار مشاور رئیس کل دیوان محاسبات و استاد دوره آموزشی فوق، مطالبی درخصوص تحلیل قوانین و مقررات با موضوع دریافت ها و پرداخت ها بیان و در پایان به سوالات مطروحه از سوی حضار پاسخ داد.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ شنبه ۲۶ مرداد
ورود به ایمیل اختصاصی
ورود اعضا
نظرسنجی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/